kdykam
Cabaret des Péchés
Foto: cabaretdespeches.com

Cabaret des Péchés

Брно

Про місце

Cabaret des Péchés — кабаре-клуб, що відкрився у вересні 2019 року в будівлі Palác Jalta на Dominikánské náměstí в центрі Брно. Простір поєднує бар зі сценою та глядацькою залою; тут відбуваються живі шоу — бурлеск, акробатика, дрег, спів, танці та джаз. Приміщення можна орендувати для приватних заходів.

Dominikánské náměstí 656/2, 602 00 Brno

Вт-Чт 18:00-01:00, Пт 18:00-02:00, Сб 18:00-02:00, Нд-Пн зачинено

Найближчі · 22

Бурлеск-трибют: Від канкану до бізарру — Cabaret des Péchés, Брно
Сб 25.7. 20:00 18+ Cabaret des Péchés, Брно від 790 Kč

Бурлеск-трибют: Від канкану до бізарру

Триактна бурлеськ-виставу, яка прослідковує історію жанру від XIX століття через американський Сухий закон до сучасного нео-бурлеску з автентичними костюмами, живими виступами та участю публіки.

Відкритий клас бурлеску — Cabaret des Péchés, Брно
Сб 1.8. 10:30 18+ Cabaret des Péchés, Брно

Відкритий клас бурлеску

Бурлесковий майстер-клас для початківців з міжнародною перформеркою Фалькою Ла Кокін. Навчіться основам бурлеськового руху, роботі з тілом та впевненому самовираженню в підтримуючій атмосфері Cabaretu des Péchés.

Кабаре-цирк: Жінки та спокуса — Cabaret des Péchés, Брно
Сб 8.8. 20:00 18+ Cabaret des Péchés, Брно

Кабаре-цирк: Жінки та спокуса

Імерсивний кабаре-вечір, де глядачі сидять за столами навколо циркової платформи та стають частиною шоу. Акробати, танцівники та співаки рухаються між гостями у святкуванні жіночої сили та спокуси.

Cabaret des Péchés: Вечір повний чеських та словацьких хітів — Cabaret des Péchés, Брно
Пт 14.8. 20:00 Cabaret des Péchés, Брно від 499 Kč

Cabaret des Péchés: Вечір повний чеських та словацьких хітів

Чехословацьке кабаре-шоу з живою музикою, танцями, бурлеськом та драг-номерами, натхненне диско-ерою. Інтерактивний вечір для дорослих з можливістю танцювати разом з артистами.

Blue Secret Show: акробатичне шоу з кабаретною душею — Cabaret des Péchés, Брно
Пт 28.8. 20:00 Cabaret des Péchés, Брно від 890 Kč

Blue Secret Show: акробатичне шоу з кабаретною душею

Оригінальна виставу, що поєднує акробатику, pole dance, бурлеськ та танець. Виступають зірки чеської бурлеськної та акробатичної сцени, включаючи багаторазову переможницю конкурсів Zorya Blue та повітряну акробатку Ivy Eyra.

Адам Кубек: Film Music Tour — Cabaret des Péchés, Брно
Вт 22.9. 19:30 Cabaret des Péchés, Брно

Адам Кубек: Film Music Tour

Піаніст Адам Кубек представить свій проект Film Music Tour з авторськими аранжуваннями кінематографічних та мюзиклових мелодій. Виступ доповнять струнний квартет Fashion strings та запрошені співачки.

Минулі · 13
Travestie Cabaret Brno: Divas Show — Cabaret des Péchés, Брно
Сб 30.5. – Сб 13.6. 18+ Cabaret des Péchés, Брно від 799 Kč

(15 днів)

Travestie Cabaret Brno: Divas Show

Драг та трансвестит-шоу з трьома зірками чеської сцени – Дайною Дівад, Лоллою де Шампань та Айворі Дівайн. Програма пропонує хіти поп-музики, танцювальні хореографії, спецефекти та fire performance.

Мафія на підборах — Cabaret des Péchés, Брно
Пт 15.5. – Пт 19.6. 18+ Cabaret des Péchés, Брно від 799 Kč

(36 днів)

Мафія на підборах

Пародійне кабаре-шоу у вигляді танцювального театру з гумористичним сюжетом про крадіжку та інтриги в Лондоні 1927 року. У програмі інтерактивні ігри, фотозона та тематичні коктейлі.

← На головну